BEN MEHTAP 21 YAŞINDAYIM AZGIN BOĞALARDAN TEL BEKLİYORUM!
NUMARAM: 00237 800 04 41

Elemanın beni sikmesi oldukça zevkliydi

Dur durak bilmeden çalışıyor ve sunum için hazırlanıyorduk. Gerçekten de çok önemli ve de hayati bir projeydi bu şirket için. O gün geldi sunumumuzu yaptık ve karşı taraftan gelecek cevabı bekliyorduk. Cevap olumluydu ve işi almıştık. Artık büyük bir şirket olma yolunda ilerlerken şirketin kadın pazarlamam müdürü olarak çok şanslı hissediyordum kendimi ve de gururlu. Akşam parti yaptık şirkette ve herkes doyasıya eğlendi. Orada tabi kafaları iyice çektik ve ben arabayı pek de kullanacak halde değildim. Bizim departmandan Oğuz ben götürürüm sizi dedi beni evime kadar getirdi. Eve çıkacak pek halim de yoktu ve o da bunu bildiği için beni eve çıkardı. Dur gitme dedim, bir kahve içelim beraber de kendimize gelelim. Ben yaparım dedi yaptı kahveleri içtik ve biraz olsa kendime gelir gibi oldum, fakat bu sefer de sıcak basmaya başlamıştı. Üstümü çıkarttım ve geceliğimi giydim içeri geldim tekrar. Baktım Oğuz’un gözler fal taşı gibi açılmış Benim memeler de oldukça büyük ve gösterişlidir, aradan taştığını görünce ne yapacağını şaşırdı. Ben de daha çok üstüne gideyim bakayım ne yapacak dedim ve yanına oturdum. Bacak bacak üstüne atıp tüm bacaklarımı ortaya çıkarınca bu kez bir adım öteye kaçtı. Ben gideyim olmazsa artık dedi ve ben de olmaz dedim, bunu kendime doğru çektim ve üzerine çıkarak yarağın üzerine oturdum. Altımda külot da yoktu ve yarağının ne kadar sertleştiğini yaptığı baskıdan anladım ve kıvama geliyor dedim. Öpmeye başladım ve ilkten çekinmeye başlasa da benim bir kadına hayır demesi mümkün değildi, üstelik onun üstü olduğum için işyerinde yapmak zorundaydı. Pantolonu açtım ve yarağını aldım elime. Oldukça heybetliydi. Beklemezdim böylesine pısırık bir adamdan o kadar sağlam bir mal çıkmasını. Yaladıkça iyi ce sertleşti, gerildi ve istediğim kıvama geldi. Üstümü tamamiyle çıkarttım ve göğüslerimle bir güzel sıktım yarağı ve oynamaya başladım. Baktım o da iyice zevke geldi ve beni tuttuğu gibi koltuğa atarak amıma yöneldi ve hayvan gibi yalamaya başladı. Pek bilmediği belliydi ama şuanda benim için o bile altın değerindeydi. En iyi şekilde yapmaya çalıştı ve dedim sokabilirsin artık ve soktu. Yarağını aldı ve yavaşça sokmaya çalışırken ben el koydum ve bir anda sokarak kendimi de tatmin etmek istedim. Gerçekten özlemişim amımın içinde gerçek bir yarak olmasını. Son zamanlarda kimseyle bir ilişki yaşamadığım için plastik takma yaraklarla iş görmeye çalışıyordum. Bunun tadı gerçekten de çok farklıymış be dedim ve zevke geldim iyice. Zaten kafam bir milyon olmuş ve bağırmaya başladım. Hadi daha hızlı ve çabuk ol, geliyor dememe kalmadı ki baktım bir anda yarağını çıkardı ve göbeğime doğru fışkırttı. Biraz ani olmuştu fakat oldukça zevk almıştım. [caption id=

Dur durak bilmeden çalışıyor ve sunum için hazırlanıyorduk. Gerçekten de çok önemli ve de hayati bir projeydi bu şirket için. O gün geldi sunumumuzu yaptık ve karşı taraftan gelecek cevabı bekliyorduk. Cevap olumluydu ve işi almıştık. Artık büyük bir şirket olma yolunda ilerlerken şirketin kadın pazarlamam müdürü olarak çok şanslı hissediyordum kendimi ve de gururlu. Akşam parti yaptık şirkette ve herkes doyasıya eğlendi. Orada tabi kafaları iyice çektik ve ben arabayı pek de kullanacak halde değildim. Bizim departmandan Oğuz ben götürürüm sizi dedi beni evime kadar getirdi.

Eve çıkacak pek halim de yoktu ve o da bunu bildiği için beni eve çıkardı. Dur gitme dedim, bir kahve içelim beraber de kendimize gelelim. Ben yaparım dedi yaptı kahveleri içtik ve biraz olsa kendime gelir gibi oldum, fakat bu sefer de sıcak basmaya başlamıştı. Üstümü çıkarttım ve geceliğimi giydim içeri geldim tekrar. Baktım Oğuz’un gözler fal taşı gibi açılmış Benim memeler de oldukça büyük ve gösterişlidir, aradan taştığını görünce ne yapacağını şaşırdı. Ben de daha çok üstüne gideyim bakayım ne yapacak dedim ve yanına oturdum. Bacak bacak üstüne atıp tüm bacaklarımı ortaya çıkarınca bu kez bir adım öteye kaçtı. Ben gideyim olmazsa artık dedi ve ben de olmaz dedim, bunu kendime doğru çektim ve üzerine çıkarak yarağın üzerine oturdum. Altımda külot da yoktu ve yarağının ne kadar sertleştiğini yaptığı baskıdan anladım ve kıvama geliyor dedim. Öpmeye başladım ve ilkten çekinmeye başlasa da benim bir kadına hayır demesi mümkün değildi, üstelik onun üstü olduğum için işyerinde yapmak zorundaydı.

Pantolonu açtım ve yarağını aldım elime. Oldukça heybetliydi. Beklemezdim böylesine pısırık bir adamdan o kadar sağlam bir mal çıkmasını. Yaladıkça iyi ce sertleşti, gerildi ve istediğim kıvama geldi. Üstümü tamamiyle çıkarttım ve göğüslerimle bir güzel sıktım yarağı ve oynamaya başladım. Baktım o da iyice zevke geldi ve beni tuttuğu gibi koltuğa atarak amıma yöneldi ve hayvan gibi yalamaya başladı. Pek bilmediği belliydi ama şuanda benim için o bile altın değerindeydi. En iyi şekilde yapmaya çalıştı ve dedim sokabilirsin artık ve soktu. Yarağını aldı ve yavaşça sokmaya çalışırken ben el koydum ve bir anda sokarak kendimi de tatmin etmek istedim. Gerçekten özlemişim amımın içinde gerçek bir yarak olmasını. Son zamanlarda kimseyle bir ilişki yaşamadığım için plastik takma yaraklarla iş görmeye çalışıyordum. Bunun tadı gerçekten de çok farklıymış be dedim ve zevke geldim iyice. Zaten kafam bir milyon olmuş ve bağırmaya başladım. Hadi daha hızlı ve çabuk ol, geliyor dememe kalmadı ki baktım bir anda yarağını çıkardı ve göbeğime doğru fışkırttı. Biraz ani olmuştu fakat oldukça zevk almıştım.

Kendini siktiren bayan anlatıyor hikayesi

Yorumlar ( 1 )

Bu içerik için henüz, yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istemez misiniz ?

Yorumla
Tüm Kanallar Yüksek kaliteli porno filmleri kategorize ettik!